مشاوره

مراجعه به مشاور یا روانشناس
مریم کریمی- آراستگی ذهن

مریم کریمی هستم،  کارشناس ارشد مشاور  با بیش از ۱۰ سال سابقه کار در زمینه مشاوره و روانشناسی

طبق تحقیقات و ارتباطی که با مراجعینم در زمینه های مختلف داشتم متوجه شدم برای حل شدن ریشه ای مسائل مختلف زندگی ، باید افکار و احساسات فرد را مدیریت  کرد . من در این سالها به افراد زیادی کمک کردم تا از منجلابی که با افکار و احساسات منفی و مخرب برای خود ساخته اند و به انواع و اقسام اعتیاد و بیماری های روان تنی گرفتار شده اند، بیرون بیایند و بتوانند پایه های زندگی خود را مجددا  بر مبنای شادی، عشق و آرامش بسازند و از زندگی خود لذت ببرند.

شما می‌توانید در مورد مشکلات خانوادگی ، مشکلات ارتباطی ، اعتیاد به مواد مخدر  و بیماری هایی مثل  انواع سرطان ، ام اس ، مشکلات گوارشی، بیماری های روان تنی که ریشه در استرس دارند، مشورت کنید.

شرایط مشاوره

هزینه مشاوره:
هزینه مشاوره، برای یک ساعت 300 هزار تومان است.

زمان مشاوره:
زمان مشاوره، یک ساعت هست که با نظر شما هماهنگ می‌شود.

شیوه پرداخت:
پرداخت هزینه مشاوره ، می‌تواند به صورت، انتقال وجه به حساب بانکی، یا پرداخت آنلاین با استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی انجام شود.

لطفا مبلغ مشاوره را به شماره کارت 5041721080310064 به نام مریم کریمی واریز کنید و تصویر فیش واریزی را به صورت پیامک یا در واتساپ به شماره 09174341436 بفرستید

شرایط لغو و تغییر وقت مشاوره:
در صورت نیاز به لغو یا تغییر وقت مشاوره، حداقل ۲۴ ساعت قبل از وقت مشاوره با ما تماس بگیرید. در غیر اینصورت، هزینه مشاوره به صورت کامل به عهده شما می‌باشد.

راه های ارتباطی

از طریق

شماره تماس:       09174341436

و یا ارسال ایمیل به           arastegizehn@gmail.com

با تشکر از انتخاب شما، به دنبال ارائه بهترین خدمات مشاوره به شما هستیم و امیدواریم که با ما در راه رسیدن به راه حل‌های مناسب برای مشکلات روانی و روابط خانوادگی خود، همراه باشید.

با احترام،
مریم کریمی

سبد خرید
 مدیتیشن و تجسم خلاق   ثروت و توانگری 

 تخفیف 20%

  کد تخفیف - D76YA6  
حالا بخرید
close-link
پیمایش به بالا
شروع گفتگو
به آراستگی ذهن خوش آمدید
درود
به آراستگی ذهن خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم