آراستگی ذهن

در چند سال اخیر پرانرژی و با عشق تلاش کردم که به روش خودم  زندگی انسان ها را نجات دهم و کمک کنم تا همنوعانم بتوانند  بهتر زندگی کنند.

من پزشک نیستم، دارو هم تجویز نمی کنم ابزار و وسیله خاص و گران قیمتی را هم  پیشنهاد نمی دهم، من مشاوری هستم که از اطلاعات و تجربیات و تحصیلاتم استفاده کردم و به لطف خداوند توانسته ام در مسیر رسالتم  در این دنیا قرار گیرم.

من از کودکی  به  بحث سلامتی  (سالم بودن) بدون مراجعه به دکتر و دارو علاقمند شدم شاید به خاطر مراجعه زیادی که به دکتر  داشتم  این موضوع  نظرم را جلب کرده بود و آن را با علاقه دنبال  می کردم، زمانی به بحث طب سنتی علاقمند شدم و نتایجی خوب اما موقتی برایم داشت مثلا زمان هایی که به دلیل مشکل کبدم، دهانم تلخ می شد و از چیزهای خنکی مثل آب زرشک یا انار و رب انار استفاده می کردم، تا چند روز خوب بودم ولی مجدد تکرار می شد تا اینکه در دانشگاه با مباحث عالی تری آشنا شدم و با نگاهی عمیق تر و ریشه ای تر توانستم قدم های مهمی بردارم و عملا همه مباحث را در زندگی شخصی خودم پیاده کرده و نتایج خوبی دریافت کردم.  به همین خاطر همواره دوست داشتم که این مباحث و نکات کاملا علمی و کاربردی را با همنوعانم مطرح کنم تا ان شاالله با آموزش هایی که دریافت می کنند و با پیاده سازی آموزشهای لازم و انجام تمرینات بتوانند به آسانی  نتایج مورد نظر را دریافت کنند.

من به شما قول می دهم که با یادگیری   مطالب سایت  و با بکاربردن آنها  شاهد تغییرات چشمگیری باشید و مثل آب خوردن سلامتی خود را بدست خواهید آورد، همان گونه که بسیاری از کسانی که با یادگیری  آموزش ها و بکاربردن آموزش ها در زندگی شان توانستند سلامتی خود را بدست آورند.

زندگی آن قدر فرصت در اختیار ما نمی گذارد که بتوانیم همه چیز را تجربه کنیم وتجربیات خود را به کار ببریم.

سبد خرید
 مدیتیشن و تجسم خلاق   ثروت و توانگری 

 تخفیف 20%

  کد تخفیف - D76YA6  
حالا بخرید
close-link
پیمایش به بالا
شروع گفتگو
به آراستگی ذهن خوش آمدید
درود
به آراستگی ذهن خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم